• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

4 Eylül 2022 Pazar Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Terazi Burcu Günlük Yorumu (4 Eylül 2022 Pazar)


Duygusal olarak kendini çok da ifade edemediğin durumlarda bulabilirsin.
Kendini karşı tarafa aktarabilmek adına zor hareket etmen olası.
Her nedense atacağın adımların farklı sorunlara sebep olacağı yanılgısına düşebilirsin. En iyisi bugün kendi üstüne fazla gitmemek olacak.​

Sağlık
Stresi üstünden atabilmek için bireysel aktivitelere öncelik verebilirsin bugün. Enerjini toplamak ve yeni haftaya kendini daha hazır hissederek başlamak için günü biraz ağırdan alman olası. Seveceğin ve sana iyi geleceğini bildiğin şeylere öncelik verebilirsin.

Aşk
Aşk konusunda yetersiz kaldığını düşündüğün bir gün geçirebilirsin. Kendini tam olarak ifade edemediğini düşünmek zihnen ve kalben seni yorabilir. Aşk konusunda bazı şeyleri daha sağlam bir biçimde ele alabilmek için bir başka günü beklemen gerekebilir.

Para
Bugün stresli bir biçimde iş ve paraya odaklanmaman gerekecek. Bugün için yapabileceğin en iyi şeylerden bir tanesi finansal mevzuları bir başka güne bırakmak olabilir. Zihnini bu konularda bir çıkmaza sokmaman en önemlisi.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.