• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

4 Eylül 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Kova Burcu Günlük Yorumu (4 Eylül 2022 Pazar)


Çevrendeki insanlara karşı saygılı davranman daha önem kazanabilir bugün.
Dediğim dedik tavırlarla veya "ben yaptım oldu" şeklindeki çıkışlarla çevrendeki insanları hor görmemelisin.
Uyumlu olmak her zamankinden daha fazla özen isteyebilir.​

Sağlık
Bugün kendi hislerinle barışman önemli olabilir. Stresin sende büyük etki bırakmaması için negatif hislerini gözden geçirmen gerekecek. Hayatını sadeleştirmen ve daha yapıcı davranman genel olarak zihinsel sağlığın için önemli olabilir.

Aşk
Aşk konusunda kendini çok daha haklı bir noktada görmen sana hata yaptırabilir. Sevdiğin kişiyle yapıcı tavırlarla, uzlaşmayla hareket etmen gerekecek. Haklı çıkmak seni düşündüğün kadar mutlu etmeyebilir, aman dikkat!

Para
Bugün iş ve maddi konularda özenli davranman gerekecek. Bazı büyük eylemlere girmek için doğru bir gün olmasa da insanlarla bu tür konularda nasıl konuşacağının büyük bir önemi olabilir. İnatla, kibirle ve gururla hareket etmemelisin.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.