• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

27 Ağustos 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Terazi Burcu Günlük Yorumu (27 Ağustos 2022 Cumartesi)


Bugün çevrendeki insanlara rehber olabilirsin. Liderliğin sayesinde birçok insanı doğru bir biçimde yönlendirmen olası.
Sosyal konularda da iş konularında da çevrendeki insanlar senin sözünü dinleyecek. Bunun kıymetini bilmelisin.


Sağlık
Cilt bakımına özen göstermen gereken bir gün olabilir bugün. Güneşin negatif etkilerini cildinde hissetmemek için güneş koruyucuları kullanabilirsin. Daha sağlıklı bir gün için bu tür detaylara özen göstermen gerekebilir.

Aşk
Aşka kıskançlık karıştırmaman gerekecek bugün. Gereksiz yere hem kendi içini hem de karşındaki insanı sıkmaman gerekecek. Kıskançlığa yer bırakan kaygılı düşünceleri kendi başına, kendi içinde çözmen ve bunu karşı tarafa yansıtmaman gerekebilir.

Para
İnsanları doğru yönlendirmen boşa gitmeyecek bugün. İş konusunda ortak sorumluluklar söz konusu ise bugün nasıl davranacağını en iyi sen bilebilirsin. Çevrendeki insanlara iyi bir biçimde iş dağıtmak herkes tarafından takdir görebilir.


( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.