• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

27 Ağustos 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,511
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Kova Burcu Günlük Yorumu (27 Ağustos 2022 Cumartesi)


Bugün çok daha rahat ve arkadaş canlısı olabilirsin. Kendini çok daha iyi ve rahat ifade edebilirsin.
Bir şeylerin yoluna girmesi seni daha da memnun edebilir. İnsan ilişkilerine de yansıyabilir tabii bu durum.


Sağlık
Zihnini dinlendirmek ve keyfine göre bir gün geçirmek sana çok iyi gelebilir. Eğer hafta içerisinde kendini çok fazla yorduysan bugün dinlenmeye özellikle dikkat etmen gerekebilir. Zihnini boşaltmak ve rahat şeylere odaklanmak enerjine yansıyabilir.

Aşk
Aşk konularında seni yoran şeylerle daha net başa çıkabilirsin. İçine sinmeyen konuları daha rahat ele alabilir, daha yapıcı davranışlarınla aşkta doğru hareket edebilirsin. Aşka daha rahat bir kafayla odaklanman olası.

Para
Maddi konularda daha da kendinden emin davranabilirsin. İş konularında bir şeyler daha rahat yoluna girebilir. Emeklerini daha doğru yönlendirebilirsin. Bir şeyler sonunda yoluna girmeye başlayabilir senin için.


( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.