• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

27 Ağustos 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,496
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

İkizler Burcu Günlük Yorumu (27 Ağustos 2022 Cumartesi)


Bugün yazılı iletişim yolları, kendini daha iyi ifade etmeni sağlayabilir.
Sözlü olarak değil de yazılı olarak bir şeyleri aktarman çok daha etkili olacak.
O yüzden mesajlaşmalar, e-mailleşmeler ve kağıda geçen şeyler çok daha iyi olabilir.


Sağlık
Bugün egzersiz konusunda kendini kuvvetlendirmen gerekebilir. Biraz daha hareket edebilmek ve kaslarının hareket kabiliyetini artırabilmek önceliğin olmalı. Esneme hareketleri ve yoga gibi egzersizler sana çok daha iyi gelecek o yüzden.

Aşk
Hoşlandığın kişi ile iletişimini yazılı bir biçimde gerçekleştirmen çok daha iyi sonuçlanabilir. Aşka dair daha güzel ifade edebilirsin kendini yazılı olarak. O yüzden karşı tarafa bir şeyleri yazman çok daha iyi olacak.

Para
İş konularında lafların sözde kalmamasına özen göstermelisin. Sana dünyaları vaat edenler olabilir. Bu konuda dikkatli davranıp bir şeylerin yazılı kaydını alman gerekebilir. Sözde şeylere inanmamalı ve yazılı belgelere odaklanmalısın.


( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.