• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

27 Ağustos 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,499
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Boğa Burcu Günlük Yorumu (27 Ağustos 2022 Cumartesi)


Maddi açıdan çok daha bereketli bir gün geçirebilirsin bugün. Eğer beklediğin bir para varsa bugün eline geçebilir.
Maddi açıdan kendini çok daha iyi hissedebilirsin.
İleriye dönük daha rahat kararlar alarak ve güzel günün keyfini çıkararak kendine bir iyilik etmelisin.


Sağlık
Bugün hayat kaliteni artıracak şeylere para yatırabilirsin. Mesela iyi bir blender alabilir, daha fazla sebze ve meyve tüketebilmek için smoothie tariflerine bakabilirsin. Daha sağlıklı beslenebilmek için elinden geleni yapabilirsin bugün.

Aşk
Hislerini ifade etmekte güçlük çektiğin bir süreçten geçtiysen bugün bazı şeylerin hafiflediğini görebilirsin. Aşka dair istek ve düşüncelerini ifade ederken ters tepmeyebilir bazı şeyler. Yine de çok büyük beklentilerle güne odaklanmaman iyi olacak.

Para
Bugün maddi açıdan beklentilerin gerçekleşebilir. Parasal açıdan daha şanslı olabilirsin. Emeklerin daha rahat sonuç verebilir. Eline güzel bir para akışı geçebilir. Bu güzel bereketin kıymetini bilmen gerekecek. Sevdiklerinle de bir şeyleri paylaşabilirsin.


( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.