• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

27 Ağustos 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,496
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Başak Burcu Günlük Yorumu (27 Ağustos 2022 Cumartesi)


Güzel şeyler emek ister. Bugün bunu daha net görebilirsin.
Bir şeylerin direkt olarak kucağına düşmesini beklememen en iyisi.
Daha iyi şeyler görmek istiyorsan hayatında, bu konuda çok daha pozitif emekler vermen gerekebilir. Bu konuda kolları sıvayabilirsin.


Sağlık
Hareket etmek genel olarak sana iyi gelecek bugün. Zihnen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedebilmek adına bugün hareket edebilmelisin. İyi bir egzersiz programı oluşturmak ve kendini buna adamak iyi olacak senin için.

Aşk
Hayatında odaklanman gereken birden fazla şey olabilir bugün. Ve bu yoğunluk içerisinde aşka istediğin kadar odaklanamayabilirsin. Bu konularda daha doğru bir zamanı beklemek kalbinin kırılmasının önüne geçebilir. Aşkta sabırlı olman gerekecek.

Para
İş konularında kendi emeklerini yoğunlaştırabileceğin bir gün olabilir bugün. Kendi sorumluluklarının daha da farkına varabilirsin. İş konularında da, kazanç konularında da çevrendeki insanlarla daha uyumlu ve yapıcı hareketler sergileyerek öne geçebilirsin. Bu konulara daha fazla odaklanman olası.


( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.