• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

25 yaşında 10 çocuk babası

Yazar

Forum Üyesi
Sunderland kentinde yaşayan 25 yaşındaki Keith MacDonald adındaki adam ilk kez 15 yaşında baba oldu. O yaşından itibaren evlilik dışı ilişkilerden çocuk sahibi olmaya devam eden MacDonald, doğan tüm çocuklarını evlatlıktan reddetti.

Çocukların ve annelerinin bakımını devlet üstlendiği için, çocukların her birinin 16 yaşını doldurduğu gün devlete maliyetleri 2 milyon sterlini (4,661 milyon TL) bulacak.

MacDonald'ın dokuzuncu ve onuncu çocuklarını doğurmak üzere olan iki kadın, doğuma altı hafta kaldığını belirtti. Bu kadınlardan biri olan 19 yaşındaki güzellik uzmanı Sarah Armstrong, "Eğer bana doğru şekilde davranırsa geçmiş geçmişte kalır" dedi.

İngiliz basını, sevgilileriyle otobüste tanıştığını söyleyen Keith'i hemen sayfalarına taşıdı.

ANNELER FARKLI, BABA FARKLI KONUŞUYOR
Diğer çocuğun sahibi 24 yaşındaki Daniel Little ise, MacDonald hakkındaki gerçekleri bir hafta önce öğrenmiş: "Keith ile bir aile kuracağız. Kötü bir geçmişi olmuş ama tüm olanları unutmak ve ona ikinci bir şans vermek istiyorum" dedi.

Altı hafta içinde 10 çocuklu bir baba olmaya hazırlanan Keith ise, "Bugüne kadar hiçbir çocuğumu reddetmedim çünkü onlar benim. Ama Danielle ile Sarah ile hiç yatmadım ve onların çocukları benim üzerime kakalamalarına izin vermeyeceğim" dedi.

(Alıntıdır)​

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.