• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

25 Ağustos 2022 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,444
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)


Güne erken başlamak, sevdiğin şeyleri yapmak bütün günün nasıl geçeceğini belirleyebilir senin için. Gün içerisindeki strese kapılmamak ve kendi isteklerine öncelik vermek, evet zor olabilir belki ama senin yapabileceğin bir şey olacak.​

Sağlık
Bugün güne erken başlamanın çok büyük etkisini görebilirsin. İşlerini erkenden yoluna koyup günün geri kalanını kendine ayırmak çok büyük fark yaratabilir sağlığın için. Günün sonlarına doğru daha da dinlenebilirsin.

Aşk
Aşk için doğru zaman olmayabilir. Havada çok fazla agresiflik olabilir. Ağızdan çıkan her bir söz yanlış anlaşılabilir. Bu konuda senin yapabileceğin fazla bir şey de olmayabilir. En iyisi bir şeyleri kendi haline bırakmak olacak.

Para
Planlı ve programlı hareket etmek, çevrendeki kaosa rağmen çok fazla iş görmeni sağlayabilir. Başkasının kargaşasına kendini dahil etmeden, kendi işine odaklanarak günü geçirmen gerekecek. Bu da hazırlık gerektirebilir.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.