• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

25 Ağustos 2022 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,510
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Terazi Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)


Etrafındaki insanlar sana karşı çıkabilir. Hem de geçerli bir sebep olmaksızın... Bu durum da senin canını sıkabilir. Durduk yere sana muhalefet edenlerle muhatap olmak zorunda kalmak gün içerisinde enerjini emecek.​

Sağlık
Bugün olabildiğince az insan ile muhatap olarak günü geçirmenin sana iki faydası olabilir. Birincisi stresten uzak durmanı kolaylaştırabilir bu durum. İkincisi de virüs konusunda daha fazla korunmanı sağlayabilir. O yüzden bunu bir düşünmelisin...

Aşk
Bugün hisler söz konusu olduğunda bir şeyler yolunda gitmeyebilir. Kendini iyi ifade etsen de karşı tarafın seni anlama gibi bir isteği olmayabilir mesela. O yüzden aşk konusunda büyük beklentilere girmemeye çalışmalısın.

Para
Bugün ne yaparsan yap kimseye yaranamayabilirsin. O yüzden sadece kendi işine odaklanmak ve kimseyle muhatap olmamak en iyisi. Parasal konularda da kendini dışa kapatabilirsin. Senden para isteyene "bende de yok" demek en iyisi.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.