25 Ağustos 2022 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,432
Tepkime puanı
16
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Oğlak Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)


Herkese rest çekebilirsin bugün. Bu durum yıkıcı olsa da bazı şeyleri daha net görmeni sağlayacak.
İşte de aşkta da ne noktada durduğunu görmen bu vesileyle kolaylaşabilir. İnsanların suyundan gitmeye bir son verebilirsin.​

Sağlık
Stresli ve gergin bir gün olabilir bugün. O yüzden günün sonunda yeteri kadar dinlendiğine ve kaslarını esnettiğine emin olman gerekecek. Vücudunun stresin kötü etkilerinden yorgun düşmemesi ve bağışıklığını zorlamaması için ekstra dikkat etmelisin.

Aşk
Bugün aşka dair beklentilerini değiştirmen gerekebilir. Zira bir şeyler daha yıkıcı bir tonda ilerleyebilir. Sevdiğin kişiyle anlaşmazlıklar yaşanabilir. Birbirinizi tam olarak anlamak istemeyebilirsiniz. Bu tür etkilere hazır olmalısın.

Para
Bugün kendi bildiğini okumak ve risk almak iş konularında sana beklenmedik gelişmeler getirebilir. İş ve para konularında daha fazlasına odaklanman gerekebilir. Kendi kapasiteni görebilirsin. O yüzden bu konularda dik durman en iyisi.

( Alıntı )
 

Uykucu

Forum Üyesi
Katılım
5 Eki 2022
Mesajlar
1,252
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Çok teşekkür ederim.
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!
Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.
Üst Alt