• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

25 Ağustos 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,510
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Koç Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)


Bugün hayatındaki bazı şeyleri dengede tutmak seni oldukça zorlayabilir. Ancak burcundaki etkiler, bugün ne olursa olsun yapıcı kalmaya itebilir seni. Hayatına denge katmak her şeyden önce gelmeli o yüzden senin için. Aşırılıklara kaçmamalısın.​

Sağlık
Dengeli beslenmek, dengeli çalışmak, dengeli dinlenmek... Her şeyi bir dengeye koyman gerekecek. Zira ancak o zaman bir şeylerden daha fazla keyif almaya başlayabilirsin. Bugün bu konularda özenli davranman gerekebilir.

Aşk
Hislerini ifade ederken yıkıcı davranışlardan uzak durman gerekecek. Hesap sorar gibi değil, kendini ifade eder gibi davranmaktan asla uzaklaşmamalısın. Aşka dair düşünce ve duygularını daha hassas bir terazide tartman gerekecek.

Para
İş ve maddi konularda kendini hırpalamaya çok yatkın olabilirsin. Daha fazla kazanç elde edebilmek için kendini olmayacak şekilde yormamalısın. Bu konularda kendine hakim olman ve çok değil de verimli çalışman önem kazanabilir.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.