• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

25 Ağustos 2022 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,620
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Balık Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)


Beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsin. İstediğin gibi gitmeyen şeyler canını sıkabilir. Bu yaşanan negatifliklerle nasıl başa çıkacağını gözden geçirmeye çalışmak ilerisi için önemli olacak. Dik durman gerekecek bugün.​

Sağlık
Bol bol sıvı tüketip vitamin desteği alman bağışıklığını kuvvetlendirmek için önemli olabilir. Virüse karşı önlemlerini artırmak adına vitamin takviyesine başlayabilirsin. Bu tür konularda dikkatli davranman gerekecek.

Aşk
Aşka dair beklentileri ne kadar aza indirgersen o kadar az kalbin kırılabilir. Aşk konusunda yapıcı etkilerle karşılaşmaman olası. Yanlış anlaşılmalar, iletişimsizlikler, küslükler, alınganlıklar... Bir şeylerin ters gidesi tutabilir.

Para
İş ortamlarında bir şeyler istediğin gibi gitmeyebilir. İnsanlarla anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Kaygılar ve sıkıntılar kendini belli edebilir. Ancak bugünü atlatmak birçok sıkıntının çözülme sürecini de başlatacak senin için.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.