• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

25 Ağustos 2022 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,507
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Aslan Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)


Bugün zihnin daha fazla çalışacak. Aklını vermek istediğin her şeyde daha fazla gelişme elde edebilirsin. Eğer teknolojik olarak kendine yeni gereçler almayı hedefliyorsan bugün bu konulara daha fazla odaklanabileceksin.​

Sağlık
Rahat bir gün geçirmek önceliğin olmalı. Kendini çok fazla yormadan ve sıkmadan bir gün planlamalısın. Eğer halletmen gereken işler varsa, arada sık sık molalar vermen iyi olabilir. Kendine özen göstermeye dikkat etmelisin.

Aşk
Bugün aşk konuları düşündüğün kadar yolunda gitmeyebilir. Bazı şeyleri kendi haline bırakmak en iyisi o yüzden. Sen her ne kadar aşka hazır hissetsen de karşı tarafın bu konuda farklı düşünmesi olası. Bir şeyleri aceleye getirmemelisin.

Para
İşe ve maddi konulara daha fazla zaman ayırabilirsin bugün. Yoluna sokmak istediğin meseleler varsa bunlarla iyi bir biçimde başa çıkabilirsin. Kendine yatırım yapabileceğin şeyler için para da harcaman olası.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.