• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

25 Ağustos 2022 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,510
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Akrep Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)


Bazen insanın çevresindeki kişilerin yaptıklarından ötürü çıkıp "bu ne bilimsizliktir" diye bağırası gelir. İşte senin için o gün bugün. Çevrendeki batıl inançları olan insanların her şeyi çok daha zorlaştırmasına isyan edebilirsin.​

Sağlık
Bugün strese karşı önlem alman gerekecek. Etrafındaki insanlarla daha az iletişim kurmak ve kendini korumaya almak daha iyi olabilir. Bu süreçte bol bol sıvı tüketip erken uyumaya da özen gösterebilirsin. Bu da sağlığına iyi gelecek.

Aşk
Sevgini dile getirmek için bir başka günü tercih etmen iyi olabilir. Zira sen ne kadar güzel cümleler kurarsan kur, karşındaki insan bunu anlayacak durumda olmayabilir. Hislerini ifade etmek bugün yetmeyebilir. O yüzden bir başka günü beklemen en iyisi.

Para
Gün biraz zorlayıcı geçebilir. Çünkü etrafındaki insanlar bilmedikleri konularda ısrar edebilir veya yanlışta diretebilirler. Bazı konuları zorlayan kişilerle uzlaşmak zorunda hissedebilirsin kendini. Bu konularda kendini korumaya bakmalısın.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.