• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

24 Ağustos 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,753
Puanları
48
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2022 Çarşamba)


Uzun süredir görüşmediğin bir arkadaşın ile karşılaşacaksın. Onunla hasret gidermek yeni şeylerle karşılaşmana fırsat verebilir. Arkadaşının farkına varmadan seni olumlu etkilemesi hayatının gidişatını değiştirecek.​

Sağlık
Seni zihnen yoran insanlardan mümkün olduğunca uzak durmalısın. Onlardan uzaklaştıkça hayata daha olumlu bakmak mümkün olacak. Kendini daha iyi hissetmek için buna daha çok dikkat etmelisin. Egzersizi biraz artırmayı düşünebilirsin.

Aşk
Arkadaşlarınla beraber girdiğin ortamlarda daha dikkatli olmalısın. Bu ortamda dikkatini çekecek birisi her zamankinden farklı düşünmene sebep verebilir. Vereceğin tepkilerde aşırıya kaçmamaya özen göstermelisin.

Para
Karşına çıkacak fırsatları değerlendirmek için heyecanlı olmalısın. Yeni şeylere başladıkça yaratıcı yönlerini keşfetmek seni daha da gaza getirecek. Yeni şeyler keşfetmeye sürekli açık olmak sana yarar sağlayacak.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.