• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

24 Ağustos 2022 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,649
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2022 Çarşamba)


Yaşadığın ortamla alakalı küçük dokunuşlarda bulunmak kendini daha iyi hissetmene yardımcı olacak. Ev ile ilgili küçük işler, sıradan tamiratlar ya da düzenlemeler istediğin ortamı sağlamak için gereken fırsatı verecek.​

Sağlık
Eve kapanıp kalmak yerine dışarı çıkmak için fırsat yaratmak isteyebilirsin. Hareketsiz kalmak senin için kötü olacak. Eline geçen her fırsatı değerlendirip hareketli bir gün geçirmek kendini daha sağlıklı hissetmene yardımcı olacak.

Aşk
Konu aşk olduğunda kendini yapmak istemediğin bir şeyi yapmak için zorlamamalısın. Eğer bir ilişki seni heyecanlandırmıyorsa, beklediğin değişikliği yaşatmıyorsa farklı sonuçları düşünmekten kaçınmamalısın.

Para
Para konusunda daha özenli davranman gerekebilir. Harcamalar için yeni bir plan yapmak isteyeceksin. Bu plan sayesinde kontrolü kaybetmek senin için daha zor olacak. Tasarrufa gereken önemi göstermekte yarar var.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.