• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

24 Ağustos 2022 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,630
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2022 Çarşamba)


Yakın bir akraban ziyaretiyle seni şaşırtabilir. Beraber zaman geçirmek, eski günleri hatırlamak ikiniz için de keyif verici olacak. Birlikte geçireceğiniz zamanın tadını çıkarıp kendini iyi hissetmeye devam etmelisin.​

Sağlık
Ruh halinin yanındakilerin etkisinden kurtulması için daha dikkatli olmalısın. Kendi düşüncelerine yoğunlaşıp ne istediğinin farkında olmak gerçekten huzuru bulmak için önemli olacak. Yemekte aşırıya kaçmamalısın.

Aşk
Aşk için kendini gününde hissetmeyebilirsin. Kendine daha fazla zaman tanımak isteyebilirsin. Geçmiş ilişkilerin hakkında düşünüp ders çıkarmak olası hamlelerini daha doğru yapmana yardımcı olabilir.

Para
Yeni şeylere başlamak konusunda daha istekli ve atak olmalısın. İşler hayal boyutunda kalıp yok olup gitmemeli. Küçük de olsa başlangıç adımlarını atmak sana büyük fayda sağlayacak.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.