• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

24 Ağustos 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,760
Puanları
48
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2022 Çarşamba)


Aile içi iletişimde birtakım kopukluklar yaşanabilir bugün. Hatta bu kopukluk yanlış anlaşılmaya da sebep olabilir. Bunları baştan engellemek için insanları tam olarak dinlemen gerekecek. Önce kendi kulaklarını aç ki daha sonra suçlu taraf sen olmayasın.​

Sağlık
Bugün hayatta pozitif kalabilmenin aslında ne kadar uğraştırıcı olduğunu fark edebilirsin. Kendini mutlu etmek için neler yapabileceğine odaklanman gerekecek. Neşeni yerine getirecek aktivitelere öncelik vermek sana iyi gelebilir.

Aşk
Bugün aşk konusunda yanlış kararlar almamaya dikkat etmen gerekecek. Yanlış anlaşılmalara dayanarak hızlı ve duygusal kararlar almak seni daha sonradan pişman edebilir. Düşünmeden hareket etmemelisin.

Para
Beklediğin bir paranın gecikmesi seni biraz zorlayabilir. Ancak kendini hemen bu konuda hırpalamamalısın. Mümkün olduğunda bazı şeyleri ertelemeye bakman gerekecek. Gerisi zamanla yolunu bulur.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.