• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

24 Ağustos 2022 Çarşamba Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,438
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2022 Çarşamba)


İnsanlarla daha yapıcı iletişimler kurmak sana bağlı olacak. Eğer sen açık ve net iletişimlere kendini açarsan o zaman bir şeyler yoluna girebilir. Alınmaca gücenmece yapmaman gerekecek...​

Sağlık
Dışarıda zaman geçirmek zorunda kalabilirsin bugün. Sıcağa karşı önlem almayı ihmal etmemelisin o yüzden. Sıcaktan kötü etkilenmemek için tedbirli olmakta fayda var. Güneş kremi kullanabilir, bol bol su tüketebilirsin.

Aşk
Bugün genel olarak sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek için planlarını düzenlemek isteyebilirsin. Beraber yapabileceğiniz etkinlikler size iyi gelebilir. Geçirdiğiniz zamanın kıymetini bilerek hareket edeceksiniz bugün.

Para
Yeni bir iş için karar vermen gerekebilir bugün. Ama seçimini kısa süre içinde yapmak seni strese sokabilir. Bu konularda kendi bilgine ve deneyimine güvenmen gerekecek. Ayrıca yapıcı davranmanın da etkisini görebilirsin.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.