• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

24 Ağustos 2022 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,650
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2022 Çarşamba)


Aile içinde yapacağın konuşmalarda kırıcı olmamaya dikkat etmelisin. Vereceğin tepkilerin aşırıya kaçmaması senin için iyi olacak. Onların kendini ifade etmesine fırsat vermek aranızdaki sorunların çözülmesine katkı sağlaması olası.​

Sağlık
Bugün tek başına zaman geçirmek senin için daha önemli olacak. Kendi başına kalarak daha kaliteli zaman geçirmeyi hedefleyeceksin. Bir odada sessizce kitap okuyarak iç huzura erişmek senin için mümkün olacak.

Aşk
Partnerinden bir süreliğine ayrı kalmak gelecek hakkında daha detaylı düşünmene sebep verecek. Hislerin ve düşüncelerin hakkında daha derin ve detaylı akıl yürütme fırsatın olacak. Yakın gelecek ile ilgili kesin kararlar verebilirsin.

Para
Eline geçecek para sayesinde günü rahat geçirebileceksin. Yaptığın harcama planlarına sadık kalmak seni mutlu edecek. Yine de bir miktar parayı kötü zamanlar için bir kenarda tutmayı düşünebilirsin.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.