• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

23 Ağustos 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,753
Puanları
48
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Yay Burcu Günlük Yorumu (23 Ağustos 2022 Salı)


Kendini çevrene karşı aşırı hassas hissedebilirsin. Etrafındaki olaylar seni duygusal olarak etkileyebilir. Buna izin vermemek senin yararına olacak. Vereceğin kararların etkilenmemesi mantıklı kalmana yardımcı olacak.​

Sağlık
Kendini daha iyi hissetmek için ortam değiştirmeyi düşünebilirsin. Her şeye hazırlıklı olmaya çalışmak sana oldukça iyi gelecek. Egzersiz konusunda daha istekli davranmak hedeflerine varmanı kolaylaştıracak.

Aşk
Yeni ortamlara girerek yeni insanlarla tanışma ihtimalini artırmalısın. Bu şekilde düşlediğin ilişkiye ulaşma ihtimalinin yükseldiğini göreceksin. Yeni insanlarla konuşmaktan, tanışmaktan çekinmemelisin.

Para
İşinde düşündüğün değişikliğin seni maddi olarak sarsmaması için daha dikkatli davranmalısın. Savurganlıktan bir süreliğine uzak durmak senin için iyi olacak. Tutumlu davranmaya özen göstermek zor zamanları daha kolay atlatmana yardım edecek.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.