• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

23 Ağustos 2022 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,444
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Ağustos 2022 Salı)


Hayallerini gerçekleştirmek için her zamandan daha fazla çalışman gerekecek. İleride sahip olacaklarını düşündükçe çalışmak sana daha kolay gelecek. Daha sıkı çalışabilmek için odaklanmaya daha çok özen göstermelisin.​

Sağlık
Enerjini korumaya özen göstermelisin. Gün içinde yorgun düşmemek için daha dikkatli olmalısın. Açık havada yürüyüş yapmak kendini yenilemek için güzel fırsatlar verecek. Nefes egzersizlerini ihmal etmemelisin.

Aşk
Sevdiğin insanın işleriyle meşgul olması seni üzmemeli. Onunla istediğin kadar görüşememek şimdi için zor olsa da ileride çokça vakit bulacaksın. Zor zamanlarını atlatması için ona desteğini belli etmen aranızdaki ilişkinin güçlenmesini sağlayacak.

Para
İş ortamında üzerinde daha fazla yük hissedebilirsin. Üstüne düşeni yapmaktan çekinmemek kariyerin için önemli olacak. Sorumluluktan kaçmayıp kendini göstermeye çalışmakta yarar var.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.