• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

23 Ağustos 2022 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,774
Puanları
48
Konum
Ankara
Cinsiyet
Kadın

Oğlak Burcu Günlük Yorumu (23 Ağustos 2022 Salı)


Hayat senin için çok hızlı ilerliyor gibi gelebilir. Biraz ağırdan alıp soluklanmak iyi olacak. Çevrende olan biteni anlamaya çalışmak ve detayları kaçırmamak gelişim için beklediğin fırsatı karşına çıkarabilir.​

Sağlık
Biraz olsun yavaşlamak, tempoyu düşürmek senin için iyi olacak. Çevreni gözlemlemek, etrafında olan biteni fark etmek sana fazlasıyla yarar sağlayacak. Yemek konusunda aşırıya kaçmamaya özen göstermekte yarar var.

Aşk
Sevdiğin insanın ilişkinin iyiliği için çabaladığını bilmen gerek. Elinden geldiğince zaman ayırmaya çalışsa da elde olmayan imkanlar bunu göstermesine engel olabilir. Ona yardımcı olmaya çalışmayı düşünebilirsin.

Para
Yeni iş fırsatlarını değerlendirme konusunda aceleci davranmamalısın. Mevcut işin ile ilgili planların istediğin gibi gerçekleştikçe sana fazlasıyla zaman kalacak. Bu süreyi yeni işler ile ilgili düşünmeye ayırabilirsin.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.