• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

23 Ağustos 2022 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,753
Puanları
48
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Ağustos 2022 Salı)


Kendini dışarıya kapatmamalısın. Düşündüğün değişiklikleri yapmak için dış dünyadan daha fazla ilham alman gerekecek. Çevreni hakkıyla analiz edip buna göre davranmak senin için güzel şeylerin olmasını sağlayacak.​

Sağlık
Gün içinde kendini yorgun hissedebilirsin. Fırsat buldukça dinlenmek sana iyi gelecek. Bu sayede işlerine daha iyi odaklanabileceksin. Hafif yiyecekler tercih etmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk
Mevcut ilişkinin geleceği hakkında hayallere dalmak seni heyecanlandırabilir. Partnerinle birlikte olası gelecek hakkında fikir yürütmek ikiniz için de ileride güzel şeylerin olmasına sebep verecek. Birbirinizi olumlu etkilemeye devam etmelisiniz.

Para
Yeni işlere başlamadan önce iyi araştırma yapmayı ihmal etmemelisin. Atacağın adınların artısını eksisini baştan belirlemek, karar vermeyi senin için kolaylaştıracak. Program yapmak konusunda daha dikkatli olmalısın.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.