• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

23 Ağustos 2022 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,507
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Balık Burcu Günlük Yorumu (23 Ağustos 2022 Salı)


Başkalarına karşı daha anlayışlı olmaya çalışmak sana iyi gelecek. Bu sayede gününün daha iyi geçtiğini fark edebilirsin. Seninle iletişime geçen insanların yüzünde tebessüme sebep olmak moralini yükseltecek.​

Sağlık
Dışarıda geçireceğin süre içinde daha dikkatli olmalısın. Soğuk algınlığı konusunda daha dikkatli olmak gün boyunca rahat etmene yardımcı olacak. Temizlik ve tedbir konularını ihmal etmemeye özen göstermelisin.

Aşk
Kendini sürprizlere hazırlamalısın. Yeni biriyle tanışmak senin için an meselesi. Bu insanla düşündüğünden fazla zaman geçirmek seni fazlasıyla heyecanlandıracak. Kendin olmaya devam etmek senin için her zaman yararlı olacak.

Para
Eline geçecek para sayesinde günün düşündüğünden daha rahat geçecek. Harcama konusunda daha fazla erteleme yapmana gerek kalmayacak. Bu durum seni savurganlığa yönlendirmemeli. Mümkün olduğunca tutumlu davranmaya çalışmakta yarar var.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.