• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

22 Ağustos 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,774
Puanları
48
Konum
Ankara
Cinsiyet
Kadın

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Ağustos 2022 Pazartesi)


Seni etkileyecek olayları kontrol etmekte zorlanacaksın. Panik yapmamaya devam etmelisin. Sakin kalıp akıllıca çözümler üretmeye çalışmak senin için en iyi yöntem olacak. Duygusal davranmaktan kaçınmalısın.​

Sağlık
Kendini duygusal açıdan hassas hissedebilirsin. Olaylara sıcağı sıcağına tepki vermekten kaçınmalısın. Sakinliğini korumak için meditasyondan faydalanmak akılcı olacak. Yürüyüş yapıp kafa dağıtmaya devam etmelisin.

Aşk
Yeni ortamlara girmek yeni insanlarla tanışmanı kolaylaştıracak. Bu sayede programında yeni düzenlemeler yapman gerekebilir. Tanıştığın insanla daha çok vakit geçirmek için planını gözden geçirmek ilerisi için iyi olacak.

Para
Maddi sıkıntı yaşamamak için gelecek planlarında düzenleme yapman gerekebilir. Akılcı çözüm ve önlemler sayesinde ilerisi için daha güçlü bir duruş sergilemek mümkün olacak. Harcamalarda daha dikkatli olmakta fayda var.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.