• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

22 Ağustos 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,510
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Ağustos 2022 Pazartesi)


Etrafındaki insanlarla konuşurken daha dikkatli olmalısın. Kendini ifade etmek konusunda daha açık sözlü olman gerekebilir. Karşındakiler imalarını senin düşündüğün şekilde algılamakta zorluk yaşayabilir. Daha direkt bir yol tercih etmek iyi olacak.​

Sağlık
Kendi başına zaman geçirmek senin için daha önemli olabilir. İnsanlarla iletişimini en azda tutmak bugünlük sana istediğin izolasyonu sağlayabilir. Gereksiz sohbetlerden kaçınmak sana huzur verecek.

Aşk
Partnerinle aranda basit anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Bunları büyütmeden çözmek için yapıcı olmakta yarar var. Birbirinizi daha iyi anlamak için dinlemek konusunda hevesli olmanız daha iyi olacak.

Para
Yeni ortamlara girmek senin için her zaman yararlı olacak. Yeni insanlarla tanışıp yeni iş imkanları konusunda şanslarını artırabilirsin. Yeni şeylere başlama hevesini canlı tutmakta yarar var.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.