• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

22 Ağustos 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,654
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Ağustos 2022 Pazartesi)


Kendini ifade etmek için dolaylı anlatımdan vazgeçmelisin. Direkt ve daha kesin bir dil kullanmak sonuca daha kolay ulaşmanı sağlayacak. İsteklerin hakkında açık olmak onlara ulaşmanı kolaylaştıracak.​

Sağlık
Hayatına daha fazla hareket katmalısın. Fırsat buldukça yürüyüş yapmak kendini iyi hissetmene yardımcı olacak. Nefes egzersizleri sayesinde yenilenme fırsatları yaratmak mümkün. Yağlı yiyeceklerden uzak durmalısın.

Aşk
Sevdiğin insanla beraber yeni planlar yapmak seni gün boyu meşgul edebilir. İkiniz için de heyecanlı bir etkinlik düşünmek geçireceğiniz zamanın ikiniz için de kaliteli olmasına katkı sağlayacak.

Para
Arkadaşlarınla beraber geçireceğin zaman yeni iş imkanları konusunda daha üretken olmanı sağlayabilir. Yapacağınız konuşmalar, fikir alış verişleri sayesinde beklenmedik gelişmeler yaşamanız mümkün olacak.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.