• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

22 Ağustos 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,438
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Ağustos 2022 Pazartesi)


Başkalarının dediklerini şahsi algılamamak senin için önemli olmalı. Her söylenenin altında seninle ilgili bir şey arama seni gereksiz yere yoracak. Kendini boşa yormak yerine işine odaklanmaya çalışmak senin için daha yararlı sonuçlar doğurabilir.​

Sağlık
Kendini daha canlı hissetmek için alışkanlıklarında düzenleme yapmak isteyebilirsin. Seni yoracak şeylerden uzak durmak senin için yararlı olacak. Daha sağlıklı alışkanlıklar kazanmak için uzmanlardan yardım istemeyi düşünebilirsin.

Aşk
Sevdiğin insanla istediğin kadar zaman geçirememek canını sıkmasın. İkinizin de kendine has işlerinizin olması buna sebep olabilir. Kendi sorumluluklarını yerine getirmek daha çok zaman için şans yaratacak.

Para
Tanıştığın insanların yardımıyla girdiğin ortamlarda yeni işler için imkanlarla karşılaşabilirsin. Bunları değerlendirdikçe gelirinin arttığını göreceksin. Doğru zamanda doğru hamleyi yapmak için akıllıca davranmaya özen göstermelisin.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.