• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

22 Ağustos 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,760
Puanları
48
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Ağustos 2022 Pazartesi)


Başkaları hakkında kendini sorumlu hissederken kendini ihmal etmemelisin. Kendine de zaman ayırıp ihtiyaçlarını belirlemek yapman gereken önemli şeyler arasında gelecek. Sen iyi hissettikçe çevrene daha fazla yarar sağlayacaksın.​

Sağlık
Kendine daha fazla zaman ayırabilmek için daha istekli olmalısın. Yeri geldiğinde yalnız kalabilmek ihtiyaçlarını doğru belirlemeni sağlayacak. Egzersiz konusunu ciddiye almakta yarar var.

Aşk
Yalnız kalmak canını sıkmamalı. Şu an için bir ilişkinin olmaması seni kötü etkilememeli. Zamanını kendin için kullanmak, kendini anlamaya çalışmak gelecekteki ilişkilerinin daha sağlam olmasını sağlayabilir.

Para
İş yerinde daha farklı sorumluluklar alman gerekebilir. Bundan kaçmak ya da ertelemek yerine sorunları çözmek için adımlar atmalısın. Gösterdiğin performans kariyerine olumlu olarak yansıyacak.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.