• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

21 Ağustos 2022 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,618
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Yengeç Burcu Günlük Yorumu (21 Ağustos 2022 Pazar)


Uzun zamandır görüşmediğin bir arkadaşından haber alabilirsin bugün. Onunla tekrar konuşmak sana eskileri hatırlatabilir. Bu durum seni eski ve güzel günlerin kıymetini bilmeye itebilir. İyi şeyleri hatırlamanın etkisi büyük olabilir.​

Sağlık
Kendini daha dinç hissetmek için azim gösterebilirsin bugün. Hayat tarzında yapacağın birkaç değişiklik sayesinde bunu sağlamak mümkün olacak hatta. Daha çok hareket etmek senin için iyi olabilir, temiz hava almayı ihmal etmemelisin o yüzden.

Aşk
Bugün sevdiğin insanla birlikte daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin. İkinizin de buna öncelik vermesi iyi olacak. Aşkınızın daha da artması için bugün birbirinize öncelik tanımanız gerekebilir.

Para
Harcamalarına daha çok dikkat etmen gerekecek bugün. Karşına sürpriz masraflar çıkabilir çünkü. Bunları ertelemek yerine erkenden halletmek senin için daha iyi olabilir. Bugün daha planlı ve ön görülü davranabilirsin.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.