• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

21 Ağustos 2022 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,654
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Kova Burcu Günlük Yorumu (21 Ağustos 2022 Pazar)


Bugün sosyalleşme fırsatı bulduğunda bunu değerlendirebilmelisin. Yeni haftaya başlamadan önce bu aralar stres atmaya ihtiyaç duyabilirsin. Bu konuda sevdiğin insanlardan destek görmek sana çok iyi gelebilir.​

Sağlık
Arkadaş grubuyla birlikte hareket etmek senin için önemli olacak bugün. Kendini dinç hissetmek bu sayede mümkün olabilir zira. İnsanlarla birlikte yürüyüşler yapabilir, yeşil alanlarda daha fazla zaman geçirebilirsin.

Aşk
Geçmişte kalan birinden bir haber alabilirsin bugün. Ama bu haberin senin dikkatini dağıtmasına izin vermemelisin. Hayatını devam ettirdiğini bilmek ve sürekli ileri gitmek senin için önemli olabilir, özellikle de aşkta. Geride kalanın seni etkilemesine izin vermemen gerekecek.

Para
Yeni iş imkanları konusunda daha dikkatli olman gerekebilir bugün. Alacağın kararların kimleri etkilediği konusunda daha özenli davranman gerekecek ama. Bu sayede insanların hareketlerinden olumlu etkilenmesini sağlaman da kolaylaşabilir.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.