• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

21 Ağustos 2022 Pazar Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,640
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Başak Burcu Günlük Yorumu (21 Ağustos 2022 Pazar)


Duyduğun negatif haberlerin seni etkilemesine izin vermemelisin. Genel olarak alacağın haberlerde soğukkanlılığını korumak olaylardan az etkilenmeni sağlayabilir. Olaylar senin başına gelmese bile bazı şeyleri içselleştirmeye açık olabilirsin, aman dikkat.​

Sağlık
Bulunduğun ortamı temizlemek kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir bugün. Ama temizlik yaparken kendine zarar vermemelisin tabii ki. Hijyene ve ferah ortamlara odaklanırken kendini hırpalamamanda fayda var. Ortadaki dengeyi tutturman gerekecek.

Aşk
Sevdiğin insandan gelecek haber sayesinde gün içinde daha mutlu olman mümkün bugün. Bu haberin seni gerçeklerden uzaklaştırmasına izin vermemelisin ama. Ayaklarının kolayca yerden kesilmesine izin vermemen gerekecek. Mantıklı kalmaya özen göstermek senin için yararlı olabilir.

Para
Bugün, yapacağın harcamaları yeniden değerlendirmekte yarar var. Gereksiz olacak harcamaları belirlemek gün içinde maddi olarak daha rahat olmanı sağlayabilir çünkü. İleride yapılabilecek şeyleri bugünden görüp önlem alarak hareket etmen gerekebilir.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.