• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

20 Ağustos 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,774
Puanları
48
Konum
Ankara
Cinsiyet
Kadın

Yay Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)


Arkadaşlar arasında yaşanacak fikir ayrılıklarının seni kötü etkilemesine izin vermemelisin. Önünde sonunda senin dediklerinin çıkacak olması içini rahat tutmana sebep olacak. Yapıcı davranmaktan vazgeçmemelisin.​

Sağlık
Bugün dinlenmek senin için daha önemli olacak. Dikkatini belli bir noktaya toplamaya çalışmak senin için daha yararlı bir aktivite olabilir. Meditasyondan faydalanmaya çalışmakta yarar var. Nefes egzersizleri yapmayı unutmamalısın.

Aşk
Sevdiğin insanla arandaki olası anlaşmazlıkları çözmek için yapıcı davranmalısın. Bu anlaşmazlıkları en başından çözmeye çalışmak ilişkinizin istediğin yönde ilerlemesine katkısı büyük olacak.

Para
Yeni iş fırsatları konusunda daha cesur adımlar atabileceksin. Kendini geliştirmeye olan hevesini canlı tutmak sürekli yeni iş imkanlarıyla karşılaşmana sebep olacak. Bu imkanları gelire dönüştürmek için düşünme fırsatın olacak.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.