• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

20 Ağustos 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,654
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Terazi Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)


Sevdiklerinin yanında olmaması canını sıkabilir. Bir şekilde onların yanında olmak ya da onlara yakın olmak senin için önemli olacak. İletişime devam etmek için her yolu denemekte yarar var. Mümkün olduğunca tek başına kalmamalısın.​

Sağlık
Gün içinde mümkün olduğunca yorulmaktan kaçınmalısın. Enerjini korumak günü daha verimli geçirmene yardımcı olabilir. İmkan oldukça yürüyüş yapıp kafa dağıtmak kendini daha iyi hissetmene yardımcı olacak.

Aşk
Yeni tanışacağın bir insanla daha çok zaman geçirmek için farklı girişimlerin olabilir. Zaman geçtikçe kendini onun yanında rahat ve huzurlu hissedeceksin. Bu durumu korumak için elinden geleni yapmaya devam etmelisin.

Para
İş hakkında farklı sorumluluklar alman gerekebilir. Yapılması gereken için adım atmaktan, öne çıkmaktan çekinmemelisin. Cesaretinin ödülünü yakın zamanda alıp daha rahat zamanlara geçiş yapman mümkün.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.