• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

20 Ağustos 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,640
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

İkizler Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)


Beklenmedik olaylarla karşılaşmak planlarının istediğin gibi işlememesine sebep olacak. Ne olursa olsun kararlı duruşundan vazgeçmemelisin. İşlerini planladığın gibi gerçekleştirmeye çalıştırmak seni başarıya daha çok yaklaştıracak.​

Sağlık
Her şeye rağmen yaratıcı düşünmekte fayda var. Zihnini açık tutarak her şeyinle buna yönlenmek sana büyük yararlar sağlayacak. Meditasyon sana bu konuda yardımcı olabilir. Hafif yiyecekler ile dikkatini toplamak kolaylaşacak.

Aşk
Başkalarının kafanı karıştırmasına izin vermemelisin. Başkalarının sebep olacağı yanlış anlaşılmalara yer vermemek için direkt davranmak, kesin cevaplar peşinde koşmak her zaman yararına olacak.

Para
Karşına çıkacak yeni iş fırsatları hakkında arkadaşlarınla beraber konuşacaksın. Onların yardımları sayesinde yeni adımlar atmak sandığından daha kolay olacak. Girişken davranmaktan korkmamalısın.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.