• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

20 Ağustos 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,618
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Boğa Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)


işler düşündüğünden farklı gelişecek. Her şeye hazırlıklı olup avantajlı duruma geçmekte yarar var. Acil durum planını hazırlamak işlerini kolaylaştıracak. Çalışma temponu korumak sana güç verecek.​

Sağlık
Alışılmışın dışında hareketli bir gün geçirebilirsin. Harekete hazır olmak senin için yararlı olacak. Enerjini yüksek tutmak günü verimli geçirmek için sana yardımcı olacak. Hafif yiyecekler tercih etmek bu konuda yardımcı olabilir.

Aşk
Sevdiğin insanın yanında olmamasının canını sıkmasına izin vermemelisin. Bu durumun geçici olduğunu bilmek ilişkiyi güçlendirmek için elinden geleni yapmana yardımcı olacak. İletişimi korumaya çalışmak ikiniz için de en faydalı yöntem olacak.

Para
Maddi durumun hakkında yeni önlemler alman gerekebilir. Gereken tedbirleri gerçekleştirip gerisi için arkana yaslanıp beklemek seni daha az yoracak. Kontrol edemeyeceklerini düşünerek vakit kaybetmemelisin.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.