• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

20 Ağustos 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,620
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)


Etrafındaki insanlarla tartışmalara girmekten kaçınmalısın. Sana bir şey kazandırmayacak tartışmalara girmek seni yormaktan başka bir şeye yaramayacak. Enerjini koruyup üretken olmaya çalışmak senin için daha yararlı olabilir.​

Sağlık
İçinde bulunduğun ortamın sessizliği içinde daha fazla düşünme fırsatın olacak. Yanındaki insanlarla ilişkin hakkında daha fazla değerlendirme yapma imkanı bulabilirsin. Kendinle ilgili bir değerlendirme yapmak daha rahat hissetmene yardımcı olacak.

Aşk
Mevcut ilişkini hareketlendirmek için farklı girişimlerin olacak. Partnerinle beraber yeni aktivite planları yapmakta fayda var. Yeni yerler görmek, yeni şeyler denemek aranızdaki ilişkinin daha iyiye gitmesine yardımcı olacak.

Para
Bir işi bitirmeden diğerine başlamak seni düşündüğünden fazla yorabilir. Yaptığın işe kendini mümkün olduğunca fazla vermek işinin sonuçlarının olumlu olmasını sağlayacak. Başarıya ulaşmak seni fazlası için motive edecek.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.