• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

20 Ağustos 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,654
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Ağustos 2022 Cumartesi)


Bugün yeni bir şeye başlamak için doğru zaman olmayabilir. Mevcut işlerine odaklanıp onları bitirmeye çalışmak senin için daha yararlı olacak. Her şeye rağmen olumlu kalmaya çalışmak senin için zor olsa da gerekli olacak.​

Sağlık
Kontrolün dahilinde olmayan olaylar hakkında üzülüp kendini sıkmaya gerek yok. Kaygı ve endişeden uzak durmak senin için daha iyi olacak. Arkadaşlarınla beraber zaman geçirmek senin için daha iyi olacak.

Aşk
Sevdiğin insanla birlikte yeni planlar yapmak seni heyecanlandıracak. Gelecek hakkında ortak hayaller kurabildiğinizi fark etmek aranızdaki ilişkinin daha da değerlenmesini sağlayabilir. Hayalleri kurarken gerçekçi kalmakta yarar var.

Para
Alacakların konusunda sıkıntı yaşamak canını sıkabilir. Her şeye hazırlık olup buna göre davranmak daha iyi olacak. Yeni masraflar yapmaktan kaçınmak seni ileride oluşacak büyük sorunlardan koruyabilir.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.