• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

18 Ağustos 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

SheLa

Moderatör
Bayan Üye
Katılım
7 Ağu 2022
Mesajlar
3,640
Puanları
38
Konum
Ankara
Cinsiyet
Bayan

Boğa Burcu Bugün Günlük Burç Yorumu 18 Ağustos 2022 Perşembe


Bugün, tembellik etme meyiliniz bir hayli yüksek. Sizden istenenlere olumlu anlamda cevap vermeye çalışın. Geri planda durma arzunuz ve istediğiniz varsa buna uygun adımlar atmanız sizin açınızdan daha iyi olabilir. Koşulları mutlaka lehinize çevirmelisiniz.​

Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler
Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda yeni ve beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları kısa zaman içerisinde ortadan kaldırmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer
İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak kendinizi toparlamaya çalışın. İşlerinize verdiğiniz önemi net olarak belli etmeniz gerekmekte. Bilinçli olmanız gereken bir süreçtesiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum
Bugün, finansal durumunuzu zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmalısınız. Amaçlarınıza uygun adımlar atmalısınız.

( Alıntı )
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.