• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

    Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

11 yıldır plastik yiyor

Yazar

Forum Üyesi
Katılım
28 Ağu 2022
Mesajlar
4,037
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Amerikalı bir genç kız, televizyon uzaktan kumandasından pet şişelere kadar eline geçirdiği bütün plastik malzemeleri yiyerek ilginç alışkanlığa imza attı.

ABD'de kablo üzerinden yayın yapan TLC televizyon kanalında yayınlanan 'Garip Alışkanlığım' programına konuk olan Kaily adlı 18 yaşındaki genç kız, bugüne kadar 60 binin üzerinde plastik kapak, pet şişe, uzaktan kumanda, plastik çatal, kokteyl kılıcı ve plastik askı yediğini açıkladı. Katıldığı televizyon programında da bir pet şişe ile kokteyl kılıçlarını yiyen genç kız, plastiğin tadından çok çiğneme sırasında çıkardığı çıtırtıların kendisini çektiğini söylüyor.

(Alıntıdır)
 

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.