• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Hasan Arat'ın devam etmeme ihtimali konuşuluyor"

Aaryan

Forum Üyesi
Serdar Ali Çelikler; Beşiktaş kupayı kazanırsa UEFA'da bir maç oynacak gruplar için yani erkenden szonu açmayacak o yüzden Şenol Güneş olma ihtimali yüksek. Ali Ece; Kupada başarılı bir karnesi var diye ŞAmpiyonlar Ligi'nden namağlup çıkması var. Serdar Ali Çelikler; Hüseyin Yücel onu istiyor diye yok eğer kupa kaybedilirse Sergen Yalçın olur çünkü Sergen Yalçın daha lokal bir teknik direktör ona göre yatırım yapılır. Ali Ece; Bir de Avrupa'da başarılı olamadı Sergen Yalçın Serdar Ali Çelikler; Dolayısıyle böyle bir takım düşüncelerin olduğu söyleniyor. Sergen Yalçın ile Şenol Güneş arasında gidip gelindiğini duydum. Hüseyin Yücel beyin Şenol Güneş lehine ağırlık koyma istediğini duydum bunu da açıkcası anlamış değilim. Ali Ece; Hüseyin beyde transferde en aktif en çok mali açıdan destek veren. Serdar Ali Çelikler; Türkçesini söyeleyelim para veren o benim duyduğum Beşiktaş'ta öyle bir hareketlilik yok seneye de kongre var ben Hasan beyin devam etmeme ihtimalini de şu gün itibariyle konuşuyorlar. Ali Ece; Kim aday olacakmış? Serdar Ali Çelikler; Serdal Adalı mı olur, Yıldırım Demirören mi olur bilmiyorum öyle bir gündemde şu an yok... Hasan Arat başarılı olsun isterim ama şu an bir hareket yok. Ali Ece; Hasan bey çok iyi bir insan, çok prezentabl, çok zeki ama ben eylem istiyorum...

Wyatt

Forum Üyesi
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.