• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Zlatan Ibrahimovic futbol kariyerini noktaladı

Linux

Owner
İsveçli yıldız Zlatan Ibrahimovic futbola veda etti. AC Milan formasını giyen Zlatan Ibrahimovic, Serie A'daki son Verona maçının ardından futbol kariyerini noktaladığını açıkladı. 41 yaşındaki yıldız oyuncu maç sonu yaptığı açıklamada ''Kulübe, yöneticilere ve taraftarlara yürekten teşekkür etmek istiyorum. Beni evimde hissettirdiniz, hayatım boyunca bir Milanista olarak kalacağım. Futbola veda etme zamanı geldi'' ifadelerini kullandı. Ibrahimovic futbol kariyeri boyunca 819 karşılaşmada 493 gol kaydederken, 201 asiste imza attı. Zlatan Ibrahimović:"The time has arrived to say goodbye".We will miss you, forever and ????????????????????????❤️????Good luck in retirement ???? pic.twitter.com/vF0w3kCKU9— Lega Serie A (@SerieA_EN) June 4, 2023

BaLTAZAR

Forum Üyesi
Bilgi paylaşımı için teşekkürler.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.
Üst Alt