• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

'Zengin erkek de, fakir erkek de kadını ağlatıyor! Üzüleceksem lüks arabada üzüleyim'

Artur

Forum Üyesii

Mehmet Ali Erbil'in sunduğu 'Çarkıfelek' programında tanınan ve daha sonra rol aldığı 'Aşkım Aşkım' dizisiyle ünlenen şarkıcı ve oyuncu Yeliz Yeşilmen, 2010 yılında iş insanı Ali Uğur Akbaş ile dünyaevine girmişti.

Asya Tuana ve Birbey adında iki çocuğu olan çift, 2021'de evliliklerini sonlandırmıştı.

"AŞKA KAPILARIMI AÇIYORUM"

Geçtiğimiz aylarda Akmerkez'de görüntülenen 45 yaşındaki Yeşilmen, yaklaşık üç yıldır hayatında kimse olmadığını belirtmiş ve "Artık aşık olmak istiyorum, aşka kapılarımı açıyorum. İnşallah mutlu olacağım biri çıkar karşıma" demişti.

"KADIN HER YERDE AĞLIYOR"

Yeliz Yeşilmen, son olarak 'Aramızda Kalmasın' programına yaptığı açıklamalarla adından söz ettirdi. Sosyete pazarında fiyat araştırması yaparken kameralara konuşan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

"DOĞRU SÖYLEMİŞ"

Yeşilmen'in sosyal medyada gündem olan bu sözleri hakkında, "Doğru söylemiş", "Kendin kazan, kendin harca. Hiç üzülmezsin..." ve "Boğulacaksan büyük denizde boğul, kısmen doğru" şeklinde yorumlar yaptı.

Erkek ünlülere 'estetik' isyanı! 'Beyler bittiniz, kabul edin artık'
Yeliz Yeşilmen, Deniz Akkaya'ya ateş püskürdü! 'Anneliği herkes taşıyamıyor'

Bu içeriğin kaynağı Milliyet haber sitesidir.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.