• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

"Zajc'ı şu an verseler Beşiktaş hemen alır!"

Rodin

Forum Üyesii
Serdar Sarıdağ'ın açıklamaları şöyle: "Ben Weghorst'un yazın Beşiktaş'ın gündeminde olacağını tahmin ediyorum. Ama bence sadece Beşiktaş'ın gündeminde değil diğer kulüplerin de, yani ikinci sıraya Galatasaray'ı koyabilirim. Belki Fenerbahçe bile, belki Trabzonspor bile yazın devreye girecektir diye düşünüyorum. Beşiktaş geri alır mı? Birincisi ayrılığı çok iyi olmadı. Yönetimim haberi yoktu. Yani bu usul bir kere zaten o dönem yönetimle arasını açmıştı. Bir de işte madem gidiyorsun, bizi bırakıyorsun, alacaklarından vazgeç gibi sert tartışmalar da oldu Beşiktaş Nevzat Demir tesislerinde. O nedenle Beşiktaş yönetimi bir daha geri alır mı bilmiyorum." "ZAJC İÇİN FENERBAHÇE'Yİ BEKLİYORLAR" "Beşiktaş Zajc veya Zajc gibi oyuncuları takip ediyordu. Şimdi tam onun gibi olmasa da benzer özellikleri olan Amir transfer edildi hep Konya'dan. Yanında bir de Maxim kiralandı. Eğer bu iki oyuncunun performansı çok iyi çıkarsa Maxim'i de alabilirlerse o zaman Zajc seçeneği biraz daha aşağılara doğru gidiyor. Fakat şu an verselerdi hemen alırdı Beşiktaş bence. Dolayısıyla sezon sonunda gündemde olacak. Görüşüyorlar. Bekliyorlar. Fenerbahçe'yle anlaşıp anlaşmayacağını bekliyorlar. Anlaşmaz ise önceliğinin Avrupa olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla önce Fenerbahçe'yle anlaşıp anlaşmayacağını bekleyecekler. Eğer anlaşmaz ise Beşiktaş tüm imkanlarını kullanır."

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.