• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Zafer Algöz; ''Beşiktaşın David Beckham’ı olur.O kadar iddialıyım...''

Rodin

Forum Üyesii
Eyüp Yardımcı; "Beşiktaş'ın transfer gündeminde; stoper bölgesinde Cenk Özkacar (Lyon futbolcusu ama Valencia'da oynuyor), Galatasaray'ın eski futbolcusu Denayer, orta saha için Miha Zajc, Jefferson Lerma, Alio Deng ve Masuaku'nun aracı olduğu sürpriz isim Atletico Madrid futbolcusu Geoffrey Kondogbia var. 10 numara için ise Yusuf Yazıcı isimleri geçiyor" bu konuyla ilgili düşüncelerinizi öğrenebilir miyiz? Zafer Algöz; Bunların hepsi Beşiktaşa katkı sağlar.Özellikle Yusuf Yazıcıyı gecen yıldan beri söylüyorum.Evet Trabzonspora tekrar geldiğinde istediği tempoyu yakalayamadı ama Şenol Hocam onu yeniden futbola kazandırır.Beşiktaşın David Beckham’ı olur.O kadar iddialıyım... Bu arada Tayfur Bingöl kesin kalmalı, Maxim için şüphelerim var istediği para çok. Eyüp Yardımcı; "Beşiktaş Kulübü Alanyaspor'dan Furkan Bayır ile birlikte Tayfur Bingöl için transferi gerçekleştirmek üzere cevap bekliyor" Zafer Algöz; Bize gelince hemen uzun atlamaya geçiyorlar. Transferde istediğim benim adamım ise West Ham oyuncusu Michail Antonio. 30 yaşında ama forvet olmasına rağmen her bölgede yıpratıyor çok kuvvetli adam... Birde Gelecek sezona hazır bir Ghezzal 3 transfere bedel olur. Eyüp Yardımcı; Ağabey çok teşekkür ederim sağlık ve afiyetler diliyorum inşallah Karadeniz turnesi çok ama çok güzel geçer.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.