• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

YouTube Subscribe Button Yapımı

Yaxis

Forum Üyesi
web sitenizde kullanabileceğini< YouTube Subscribe Button un kısaca nasıl yapıldığını anlatmaya çalışacağım.

1.YouTube Subscribe Button
bu sayfada yapmanız gerekenler şöyle
Kanal Adı veya Kimliği: kısmına kanalınızın kullanıcı adını yazın ben örnek olması amacı ile netd müzik kanalını seçtim
youtube.com/user/netdmuzikk linkteki netdmuzikk yazısını alıyorum çünkü kanlın kullanıcı adı ve Kanal Adı veya Kimliği: kısmına yazıyorum
Düzen kısmında tam ı seçin
Tema varsayılan olarak kalsın
Abone sayısı: kısmını ise kendinize göre seçin ben varsayılan(gösterilen) olacak şekilde ayarladım.
Uygulamam, düğme etkinliklerini işliyor. kısmındaki kutuyu işaretleyin ve html kodumuz oluştu.

örnek oluşan buton
Kod:

Kod:
<script src="https://apis.google.com/js/platform.js"></script>

<script>
function onYtEvent(payload) {
if (payload.eventType == 'subscribe') {
// Add code to handle subscribe event.
} else if (payload.eventType == 'unsubscribe') {
// Add code to handle unsubscribe event.
}
if (window.console) { // for debugging only
window.console.log('YT event: ', payload);
}
}
</script>

<div class="g-ytsubscribe" data-channel="netdmuzikk" data-layout="full" data-count="default" data-onytevent="onYtEvent"></div>

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.