ForumZAR.COM | Forum Sitesi

Forumzar.COM Türkiye`nin en güncel ve kaliteli genel forum sitesi`dir.
ForumZAR'a katılım zahmetsiz ve ücretsizdir!

  • “Ne garip değil mi? Sevdiğimiz insanın her yalanında bir doğru, sevmediğimiz insanın her doğrusunda bir yalan ararız..”
  • “Biri ölür üzülmezsiniz; sonra sandalyeye asılı hırkasını görürsünüz. O hırkanın duruşu kalbinize oturur..”
  • "En gülünç olanı da insanların sizi eskisi gibi kullanamadığında değiştiğinizi söylemeleri.."
  • "Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin."
  • Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Sen kaldırabiliyorsan onlar da kaldırabilir.

Yağmur Karlı Kimdir Biyografisi

Emre ESMER

Moderatör
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5,497
Tepkime puanı
7
Puanları
38
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
Yağmur Karlı Nereli?
Hataylı yarışmacı Yağmur Karlı, yarışmaya kendi şehrinden katıldı. Sosyal medya platformlarında aktif olarak paylaşımlar yapan Karlı'nın asıl mesleği ise modellik. Sosyal medyada yagmurkarli00 kullanıcı adıyla 1 milyon takipçiye hitap ediyor.
Hatay'ın gurur kaynağı Yağmur Karlı, kökeninden aldığı güçle modellik kariyerine hızlı bir adım attı. Kültürel zenginlikler arasında öne çıkarak Best Model Türkiye zaferi elde eden Karlı, sadece kendi şehri Hatay'ı değil aynı zamanda tüm Türkiye'yi de gururlandırdı.

Yağmur Karlı Nasıl Tanındı, Mesleği Ne?
Moda ve ekran dünyasının yeni yüzlerinden olan Yağmur Karlı, 36. Best Model Türkiye yarışmasından birinci olarak adını duyurdu. Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde gerçekleşen yarışmada Karlı, kadınlar arasında ilk sırada yer aldı. Dizi ve film sektörüne yeni yüzler kazandıran Best Model Türkiye yarışmasının kazananın Hatay’dan çıkması ise gurur verici oldu.

Yağmur Karlı Kaç Yaşında?
Best Model of Türkiye 2023, Hatay'dan katılan Yağmur Karlı birinci olarak kaç yaşında olduğunu da merak ettirdi. Takipçilerinin yanı sıra adı duyan kişiler de yaşını merak ediyor. Instagram'da 1 milyon takipçiye hitap eden Karlı'nın 2023 yılında 22 yaşında olduğu biliniyor. Asıl mesleği modellik olduğu ve Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü öğrencisi olduğu da bilinenler arasında. Gösterdiği performansıyla jüri üyelerini mest ederek birinci olmayı başardı.

Yağmur Karlı Boyu ve Kilosu Kaç?
22 yaşında 36. Best Model of Türkiye birincisi olan Yağmur Karlı’nın boyu ve kilosu da merak edildi. 1.78 metre boyunda olan Karlı’nın kilosu ise 56. Boy ve kilo oranının yanı sıra güzelliğiyle dikkat çeken model birincilikle sevenlerini mutlu etti.

Best of Model 2023 Yarışmacıları
Yarışmada birinci Hatay’dan katılan Yağmur Karlı oldu. Erkeklerde birinci Ankara’dan katılan Metehan Varol oldu. Üçüncü ise İstanbul’dan katılan Ece Irmak oldu. Yarışmacıların performansları jüri üyeleri tarafından da en iyi şekilde değerlendirilerek ödül sahipleri belirlendi.

Yağmur Karlı Modelliğe Nasıl Başladı?
2001 yılında Hatay'da doğan Yağmur Karlı, şu anda Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde Müzik bölümü öğrencisi olarak eğitimine devam ediyor. Küçük yaşlardan itibaren modelliğe olan ilgisiyle dikkat çeken Yağmur Karlı, uzun boylu yapısı ve çarpıcı fiziği ile adeta modellik kariyeri için biçilmiş kaftan niteliğindedir.

Yağmur Karlı Instagram Hesabı
Yağmur Karlı, Instagram'ı aktif olarak kullanmakta olup sosyal medya hesapları üzerinden de geniş bir kitleye sesleniyor. @yagmurkarli00 kullanıcı adıyla modellik kariyerini yansıtan fotoğraf paylaşımları yapıyor. Bunun yanı sıra günlük hayatından da fotoğraflar paylaşarak dikkat çekmekte. Özellikle de genç kesim tarafından merakla takip edilen Yağmur Karlı, geniş bir kitleye hitap ediyor.

Yağmur Karlı, Uluslararası Yarışmada Türkiye’yi Temsil Etme Hakkı Kazandı
Best Model Turkey 2023 yarışmasında birinci olan Yağmur Karlı, uluslararası yarışmada Türkiye’ye temsil etme hakkını kazandı. Dünyanın dört bir yanından gelen modellerle yarışacak Karlı, şimdiden Türkiye içinde gurur ve heyecan kaynağı. Uluslararası yarışmada birinci olmayı hedefleyerek önümüzdeki yıl için hazırlıklara başladı.
 
Üst Alt