• Forumzar.COM Türkçe içerikli genel forum sitesi ve paylaşım platformu olarak eğlenceli ve interaktif bir forum deneyim sunar.

Foruma üye olmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Site Tanıtım www.EnUcuzGB.com - 1. Yilimiza Özel Yenilendik [v2 Advanced Update]

thevictoria

Forum Üyesi
- 1. Yilimiza Özel Yenilendik [v2 Advanced Update]

- 1. Yilimiza Özel Yenilendik
Knight Online ve Rise Online oyunlarindaki firsatlari tek bir adreste sizin için derledik. Her gün 10.000'den fazla ziyaretçiye ulasiyoruz.
Peki sitemizde sizi neler mi bekliyor ?
? Tüm sitelerdeki #EnUcuzGB Alis/Satis fiyatlarini güncel olarak görüntüleyebilirsiniz.
? Item ve Karakter satis ilanlarini tüm sitelerde karsilastirmali bir sekilde listeledik.
? Eglenceli simülatörlerimizle oyun deneyiminizi gelistirebilir ve kendinizi oyun için hazir hale getirebilirsiniz.
? Pazar Sohbet bölümümüzle Alis ve Satis duyurularinizi aninda binlerce kisiyle paylasarak hizli sonuçlar elde edebilirsiniz.
? Pazarcilar artik tek bir adreste bulunuyor. Hangi pazarcinin ne tür itemler sattigini anlik olarak görebilir ve onlarla iletisim kurabilirsiniz.
? Yeni PVP kategorisi sayesinde en güncel sunuculari gözden geçirebilirsiniz.
? Tüm MMorpg ve FPS oyunlari çok yakinda sitemizde olacak. Bizi takip etmeye devam edin.

"#EnUcuzGB
Knight Online PVP Kategorisi Aktif Edildi!
?? En güncel PVP Server bilgilerini artik adresinde bulabilirsiniz.
?? v.1299 - v.24xx - Myko - Homeko - Farm - Ardream gibi birçok seçenegi tek bir adreste sunuyoruz.
?? Akilli filtreleme sistemi ile sizin için en uygun PVP Sunucusunu seçip oynamaya hemen baslayabilirsiniz.
?? PVP Sunucu sahipleri, güncel server bilgilerini paylasabilecekleri listeleme paneline ücretsiz basvuru yapabilirler."

Yönetim

Admin
Merhabalar, öncelikle sitenizin yayın hayatında sizlere başarılar diliyoruz.
Site tanıtımınız otomatik olarak ONAYlanmıştır.

Lütfen Site tanıtım kategorisi kurallarına riayet etmeye özen gösteriniz.

Not: Şayet, kurallara uygun olmayan bir tanıtım yapıldı ise, üzülerek söylüyorum ki, bizim yöneticiler direkt olarak konuyu siliyor. :)

Efru

Bayan Üye
Forum Üyesii
Nice başarılara imza atmanızı dilerim.

Elliot

Forum Üyesii
Emeğinizin karşılığını almanız dileği ile.

Genel Forum Sitesi

Forum Sitesi - Forumzar.COM

Forumzar.COM olarak, Türkçe forum sitesi denildiğinde akla gelen ilk adres olarak, geniş kapsamlı genel forum platformumuzda buluşuyoruz. Türkiye'nin en büyük Türkçe forum siteleri arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz. Çeşitli konu başlıklarında aktif bir şekilde paylaşımların yapıldığı, her konuda interaktif ve bilgilendirici tartışmalara katılmak için bizi takip edin! ve bir dakikanızı ayırarak forum sitemize üye olun!

Forum Siteleri

Bilgi paylaştıkça çoğalır sloganı ile ilerleyen forum sitesi platformumuza, siz de üye olarak forum sitemizde açılan konulara katılabilir ve ilgi alanınıza uygun konular açarak siz de paylaşımda bulunabilirsiniz.